Realigro.biz.tr içinde satılık ev ilanlarına bakabileceğiniz dünya çapındaki ilk gayrimenkul arama motorudur Kamerun

Kamerun satılık emlak
Kamerun Cumhuriyeti, üniter bir Afrika Cumhuriyetidir. Başkenti Yaoundé'dir. Kamerun kuzey-batı, Nijerya, kuzey-doğu, doğuda Orta Afrika Cumhuriyeti, güney-doğu, Kongo Cumhuriyeti ve güneyde Ekvator Ginesi ve Gabon ile komşudur.
Kamerun gelişmekte olan bir ülkedir, nüfusu yaklaşık% 3 oranında büyür ve sonuçta kentleşmenin artmasıyla birlikte büyür. Bu veriler nüfusun ihtiyaç duyduğu konut birimlerinin artmasına ve dolayısıyla Kamerun'da satılık emlak mülklerinde bir artışa neden olmaktadır.
Hükümet, özel şirketler ve bireysel yatırımcılar, konutlara yapılan sürekli yatırımlarla yılda 100.000 adetin artan yükümlülüklerini aşmaya çalışıyorlar.

Kamerun'da satılık emlak satın almakla ilgileniyorsanız, daha fazla seçenek sunan kentsel bölgeler: Yaoundé, Douala ve Limbe.
Her şehrin en zengin okullara, en iyi alışveriş merkezlerine, asfalt yollara, sessiz alanlara, lüks restoranlara, mağazalara, taksilere, kliniklere, vb. Ancak Kamerun'da satılan mülklerin fiyatı, herhangi bir Avrupa kentindeki mülkün maliyetini aşıyor.

Harita, fiyatların seyri ve istatistikler

İlgili gayrimenkul

Cod. 15806

Satilik Çiftlik, Kamerun, Douala, Akwa Palace, Akwa Palace

Reserved negotiation
Satilik
Çiftlik

2000 m²
Haftada 250 Metrik Ton / Metrik Ton Ortak adı - mısır, mısır, sarı mısır / sarı mısır, beyaz mısır / beyaz mısır, tatlı mısır, makki, maka.   ...
Harita, fiyatların seyri ve istatistikler
2005-2020 REALIGRO REAL ESTATE LTD. All Rights Reserved - VAT Nr: 893969932
Neikos Digital Agency
  1. Tercihler

    Realigro web sitesini daha iyi kullanmak için, dil, para birimi, metrekare veya sq ft için tercihlerinizi ayarlayın

    şimdi ayarlayın Bir daha gösterme
BB